Ultraskaņas sensori līmeņa kontrolei

ULM

Līmeņa atlikuma bezkontakta mērīšana šķidrumiem un birstošiem materiāliem

Galvenās priekšrocības:

 • Reāllaika vērtību nolasīšana no  OLED displeja
 • Advancēta inteliģentā signāla apstrādes tehnoloģija
 • nederīgo skaņas viļņu kartēšana
 • Viegla iestatīšana bez izmērāmā materiāla
 • Strāvas izeja (4 … 20 mA),un komunikācijas interfeisi HART®, RS-485 Modbus/RTU
 • Xi versija izmantošanai sprādziennedrošās vidēs

Lasīt vairāk »

Optiskās šķiedras tehnoloģija

Optisko šķiedru izmanto gaismas enerģijas pārraidīšanai lielos attālumos. Tāpat kā fotoelektriskie sensori, arī optiskā šķiedra tiek izmantota, lai pārraidītu un/vai  saņemtu LED izstarotu gaismas signālu.

1510156505377

Lasīt vairāk »

Spiediena mērīšana sprādzienbīstamās vietās

BD|SENSORS spiediena mērīšanas iekārtas tagad sertificētas pazemes raktuvēm un sprādzienbīstamām vidēm.

Differential pressure transmitter DPT 200EX
Vairāki no esošajiem spiediena sensoru modeļiem apstiprināti izmantošanai raktuvēs. Šo priekšrocību var izmantot potenciāli bīstamās vidēs, it īpaši vidēs kurās sastopama raktuvju gāze, piemēram, metāna gāze, ogļu putekļi, benzīna tvaiki un citas viegli uzliesmojošas atmosfērās.

Lasīt vairāk »

Kompakti augstas precizitātes temperatūras sensori

itc_LOGOItalcoppie (Itālija) ir viens no specializētiem temperatūras sensoru ražotājiem, kas ražo tikai un vienīgi temperatūras sensorus jau 40 gadus. Kāpēc tieši šī ražotāja izvēle?

Precizitāte (PT100 A klase +/-0,15)
Nolasīšanas ātrums un stabilitāte (sensora iekšējais dia no 1.5mm līdz 6mm)
Mehāniskā izturība un izpildījums (sensori ļoti ērti montējami, jo šaurākās vietās tos var nolocīt vai pielocīt devēju pēc vajadzības, augstas vibrācijas izturība, mitruma un putekļu droši)

Augstākminētās kvalitātes nodrošina ražotāja gadiem pārbaudīta tehnoloģija => minerālu iekapsulēts sensora elements (M.I.C. – mineral insulation compact) un patentēta kabeļa pievienojuma daļa => pretestības devējiem Pt100, Pt1000, gan arī termopāriem K un J tipa, un arī devējiem ar 4-20mA, 0-10V vai Modbus izeju.

05-italcoppie2

 

 

 

 

Skat. mūsu noliktavā pieejamos devējus.
Devēji ar M12 standarta konektoru var tikt komplektēti ar 2m, 5m, 10m vai garāku IP67 vai IP68 kabeli.
Visiem devējiem ir pieejamas kabatas, procesa vītnes, adapteri un flanči – tas ļauj izmantot viena tipa devēju dažādiem uzdevumiem.

 

NEGELE sensori – visi higiēniskā izpildījumā

Pulēts nerūsošā tērauda korpuss, higiēnas prasībām atbilstošs procesa pievienojums un precīza elektronika..

WILL SENSORS kopā ar NEGELE (Vācija) produktu speciālistiem apguva produktu iespējas svarīgu ražošanas procesu parametru kontrolei – konduktivitātei (CIP piemērots), duļķainībai, plūsmai, līmenim (arī viskozām vielām).

ITM-2_Bier Dairy_ILM-4_CIP_App  TFP-68P-MV_schnitt

 

 

 

 

 

 

Paralēli norisinājās pirmās praktiskās apmācības NEGELE sensoru uzstādītājiem un lietotājiem.

Rezultāts: NEGELE produkti, visa veida tehniskā informācija un produktu testēšana pieejama pie NEGELE partnera LatvijāSIA WILL SENSORS.

Lasīt vairāk »

Universālie LED gaismas indikatori

Jaunā Banner Engineering K30L2 un K50L2 sērija piedāvā universālos LED gaismas indikatorus, kas vienā indikatorā ietver septiņas dažādas krāsas.

k50L2

 

 

 

Lasīt vairāk »

Piezoelektriskie spiediena sensori

Jaunā BD sensors DAC sērija nodrošina akurātu mērījumu reģistrēšanu tādos ekstrēmos apstākļos, kā spiediena pīķi vai strauju pieaugumu un izmaiņas sprādzienu(detonācijas) laikā. Piemēram, balistiskajos mērījumos, iekšdedzes dzinējos, gaisa spilvenu testēšanā, pirotehnikā un turbīnās.

Screenshot_1 Lasīt vairāk »

Reālā laika rādījumi un kontrole lokāli un attālināti

Ērti, vienkārši  – t.i., mūsdienīgi web displeji, regulatori un reģistratori industriālo sensoru rādījumu attēlošanai reālā laikā:

1 – pieeja datiem (reālā laika un vēsturiskajiem) caur datoru, mobilajām ierīcēm, gan arī uz skārienjutīgā ekrāna;
2 – trauksmes ziņa epastā, sms, ar izvēlēto brīdinājuma signālu displejā (skaņa un/vai gaisma), utml.;
3 – ieejas parametru (termodevēju, analogo signālu) matemātikas, skaitīšanas, dalīšanas (piem. plūsmas, temperatūras starpības) funkcijas;
4 – bezvadu risinājumi iekštelpās (vairāki bezvadu sensoru signāli uz kopējo ierīci, kas pieslēgta tīklā);
5 – datu drošībai, tīkla pazušanas gadījumos, visi dati tiek saglabāti ierīces iekšējā atmiņā/lielākā apjomā atmiņas kartē vai USB.

AR407_net

 

 

 

 

 

 

 

 

Lasīt vairāk »

Optiskais IR sensoru pāris caurspīdīga šķidruma detektēšanai pudelēs

Viens no sarežītākajiem uzdevumiem ir detektēt līmeni caurspīdīgam šķidrumam, caurspīdīgā pudelē. Banner ir izstrādājis QS30 H2O sensoru pāri, kas šo funkciju veic precīzi. Piemērota optika spēj noteikt ūdens klātesamību. Citas metodes, kā piem. kapacitatīvie sensori, kameras vai ultraskaņas sensori ir pietiekami dārgi un nav pilnībā uzticami, jo var traucēt blakus apstākļi.

1498144446380

Vairāk informācijas Banner web page.

Kā arī pieejamību varat uzzināt mūsu internetveikalā – http://sensors.lv/lv/produkti/pozicijas-sensori/optiskie-sensori/1/961/photo-sens.-qs30arh2o-for-h2o-applications-receiver

WILL SENSORS internetveikals

Iepazīstinām Jūs ar jauno WILL SENSORS interneta veikalu:

 • www.sensors.lv ir industriālo sensoru internetveikals ar noliktavu Rīgā.
 • Līdz šim mūsu plašais sensoru klāsts bija pieejams tikai darba dienās, taču tagad visu nepieciešamo informāciju – sensoru un to aksesuāru tehniskos datus, pieejamību un izmaksas varat redzēt tiešsaistē jebkurā laikā.
 • Iespējama pasūtījuma saņemšana tieši no mūsu noliktavas, kā arī ekspress piegādes ar velokurjeru 2-3h laikā, vai standarta nākamās dienas piegādes visā Latvijas teritorijā, kā arī Lietuvā un Igaunijā.
 • Gadījumos, kad mūsu internetveikalā sniegtā informācija nav pietiekama, droši zvaniet un rakstiet uz norādītajiem kontaktiem!
 • Mēs labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus un atsauksmes.

majas lapa