Banner Engineering jaunās sērijas Q5X distances lāzera sensors

1547246804011

 

 

 

 

 

 

Banner Engineering laidis klajā jaunu distances lāzeru sensoru sēriju – Q5X. Līdzīgi kā līdz šim, sevi lieliski pierādījušie Q4X un LTF sērijas lāzera distances sensori, arī Q5X paredzēts objektu detektēšanai apstākļos, kur distance un kontrasts spēlē nozīmīgu lomu. Lielas jaudas lāzers ļauj sensoram droši noteikt tumšākos objektus (<6% atstarojošus melnus mērķus) visos attālumos no 9,5cm līdz 2m. Turklāt Q5X izcili detektē melnus objektus pret melnu fonu un pret spīdīgu metāla fonu, caurspīdīgus un atstarojošus objektus, daudzkrāsainus iepakojumus u.c.

Q5X aprīkots ar divām tranzistora (PNP/NPN) izejām, papildus tam, viena izeja aprīkota ar IO-Link. Tas nozīmē, ka līdz šim izmantotie režīmi ‘Two-point static teach’, ‘Dynamic tech’, ‘Foreground suppresion’, ‘Background suppresion’ un ‘Dual mode’ var tikt ieprogrammēti katram kanālam atvevišķi, kas savukārt sniedz plašas šī sensora izmantošanas iespējas.

Vairāk informācjas par jauno Q5X sēriju meklējiet šeit, vai jautājiet zinošajiem Will Sensors speciālistiem.

Mūsu darba laiks svētkos

Laicīgi izziņojam arī mūsu uzņēmuma svētku svinēšanas laikus!
21.12. līdz pl. 15:00
24.12.- 01.01. brīvs
ar 02.01. sākam jaunu darba cēlienu

Pa svētkiem paši mazliet pastrādāsim, lai jaunajā gadā būtu daži uzlabojumi .. Bet tagad lai domas rosās tikai ap svētkiem!!!

UWT Līmeņa mērīšana un detektēšana šķidrumiem un birstošiem materiāliem

Screenshot_23

 

 

 

 

Ar vairāk kā 1 000 000 reāliem pielietojumiem birstošām vielām, UWT šogad ir nolēmis spert nākošo soli un ražot līmeņa mērītājus un slēdžus šķidrumiem. Izmantotā kapacitīvā un mikroviļņu tehnoloģija, kā arī vairāk kā 40 gadu pieredze ir ļāvusi izstrādāt unikālus risinājums procesu automatizācijai. Produktu pārskats atrodams ŠEIT

Lasīt vairāk »

Izmēģiniet 1 mēnesi 1 sensoru bez maksas

Kārtējais solis IOT sensoru pasaulē. Piedāvā savam uzņēmumam izmēģināt bez jebkādiem ieguldījumiem 1 mēnesi – 1 sensoru ar IOT portāla pieslēgumu!

Piesakies Will_iot facebook lapā nospiežot pogu Rezervēt tagad.

 

Izmēģinājuma komplekts sastāv no AMB-1 temperatūras un mitruma sensora (uz baterijām, līdz 5gadi) un kontu IOT portālā.

AMB_1

LTC_IOT

TSL Escha – sabiedriskajam transportam

Vairāk kā 25 gadus TSL Escha (Vācija) ražo dažādas pogas, LED un skaņas apziņošanas ierīces sabiedriskajiem transportlīdzekļiem un sabiedriskajām vietām. TSL Escha ir galvenais partneris Deutsche Bahn, kā arī ražotājs ir sertificējis visus savus produktus atbilstoši specifiskajām nozares prasībām.
Attīstoties transporta sistēmai Latvijā, kā arī mūsu kaimiņzemēs, SIA WILL Sensors ir kļuvis par oficiālo TSL Escha pārstāvi Baltijā.

ck-taster-serie

 

 

 

 

 

 

TSL Escha produkti ir unikāli ar to, ka katra produkta partija var būt mazāka par 10gab., bet tāpat tā būs speciāli izstrādāta un izgatavota pēc klienta pasūtījuma, salīdzinoši īsā laika posmā.
Lai arī produkti ir piemēroti un sertificēti tieši transporta industrijai, tie ir izmantojami gan noliktavās, gan ražotnēs dažādu displeju un informāciju zīmju vietās.

Vairāk skat.  TSL Escha mājas lapā vai rakstiet un mēs sagatavosim Jums nepieciešamo informāciju.

 

 

Pārnēsājamie datu logeri Comet U-series

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0GSM datu logeris ir paredzēts temperatūras un mitruma mērīšanai, pulsu skaitīšanai un slēdža stāvokļa detektēšanai un šo visu datu ierakstīšanai un sūtīšanai uz datubāzi.Gadījumā, ja tiek pārsniegti iestatītie limiti, iekārta sūta SMS uz iepriekš definētu telefona nr. vai sūta e-pastu, kā arī iespējams nosūtīt .JSON datu paketi izmantojot GPRS.

Datu ierakstīšana notiek iebūvētā elektroniskajā atmiņā un tos ir arī iespējams lejupielādēt izmantojot datoru un USB-C kabeli.

Iespējams saglabāt 500 000 vērtības ar vienreizēju ierakstīšanas režīmu un 350 000 vērtības ar pārrakstīšanas režīmu.

Katrai iekārtai ir iekļauts izsekojams kalibrācijas sertifikāts ar deklarētu metroloģisko izsekojamību etaloniem un ir balstīts uz EN ISO/IEC 17025 standartiem.
Lasīt vairāk »

Will Sensors birojs atrodas citā ADRESĒ

No 26.03.2018. WILL SENSORS atrodas citā adresē: Dzelzavas ielā 127, Rīga.

zzz

 

Ultraskaņas sensori līmeņa kontrolei

ULM

Līmeņa atlikuma bezkontakta mērīšana šķidrumiem un birstošiem materiāliem

Galvenās priekšrocības:

  • Reāllaika vērtību nolasīšana no  OLED displeja
  • Advancēta inteliģentā signāla apstrādes tehnoloģija
  • nederīgo skaņas viļņu kartēšana
  • Viegla iestatīšana bez izmērāmā materiāla
  • Strāvas izeja (4 … 20 mA),un komunikācijas interfeisi HART®, RS-485 Modbus/RTU
  • Xi versija izmantošanai sprādziennedrošās vidēs

Lasīt vairāk »

Optiskās šķiedras tehnoloģija

Optisko šķiedru izmanto gaismas enerģijas pārraidīšanai lielos attālumos. Tāpat kā fotoelektriskie sensori, arī optiskā šķiedra tiek izmantota, lai pārraidītu un/vai  saņemtu LED izstarotu gaismas signālu.

1510156505377

Lasīt vairāk »

Spiediena mērīšana sprādzienbīstamās vietās

BD|SENSORS spiediena mērīšanas iekārtas tagad sertificētas pazemes raktuvēm un sprādzienbīstamām vidēm.

Differential pressure transmitter DPT 200EX
Vairāki no esošajiem spiediena sensoru modeļiem apstiprināti izmantošanai raktuvēs. Šo priekšrocību var izmantot potenciāli bīstamās vidēs, it īpaši vidēs kurās sastopama raktuvju gāze, piemēram, metāna gāze, ogļu putekļi, benzīna tvaiki un citas viegli uzliesmojošas atmosfērās.

Lasīt vairāk »