SIA WILLSensors galvenais darbības virziens ir industriālie sensori un risinājumi. Mēs esam pārliecināti – tikai ar rūpīgi piemeklētu sensoru var nodrošināt precīzu kontroli.
Kopš 2009.gada veiksmīgi strādājam Latvijas tirgū. Viena gada laikā dažādu uzdevumu veikšanai piegādājam vairāk kā 10 000 industriālos sensorus – sākot no gala slēdžiem līdz kompleksām sensoru sistēmām. Mūsu produktu piedāvājums regulāri tiek padziļināts un atjaunots ar ātrākiem, precīzākiem un vienkāršāk izmantojamiem risinājumiem.

Mēs piedāvājam tehniskos risinājumus pamata automatizācijas līmenim, t.i., no sensora līdz kontroliera ieejai/-ām; par tālāko daļu – PLC, HMI un SCADA atbild mūsu ilggadēji un pieredzējuši sadarbības partneri un zinoši klienti.

Mūsu ikdienas uzdevumi:

WS_staff piedāvāt industriālus risinājumus klientiem

WS_spare specifisku un novecojušu sensoru maiņa

707-128 analogu meklēšana

WS_solution piedāvājumi saskaņā ar tehnisko uzdevumu

ws_supportkonsultācijas un tehniskais tabalsts

WS_ship operatīvas un precīzas piegādes, īpaši avārijas situācijās.

 

Mums ir gandarījums pārbaudīt, izmēģināt un pārliecināties par sensoru iespējām praksē – tāpēc labprāt gaidām izaicinošus pieprasījumus un jaunus uzdevumus.

Pārstāvam Eiropas ražotājus, kas ir atzīti speciālisti automātikas jomā: HANS TURCK DE, BANNER ENGINEERING asv, UWT DE, MTS SENSORS DE, SKS SENSORS Finland_flag, GALLTEC MELA DE, ESCHA TSL DE, LEZUE ELECTRONICS DE, ASCON Tecnologic IT_kar, EVIKON MCI EE_kaR.

 

WILL SENSORS galvenās vērtības ir kompetence un labs produkts.