UWT līmeņa kontroles risinājumu biblotēka

Līmeņa kontroles eksperts ir radījis datubāzi, kura atvieglo risinājumu meklēšanu. Šī ir reālu, strādājošu senoru atsauce no gala lietotājiem visā pasaule. Meklētājā iespējami dažādi filtri, lai ērtāk un precīzāk varētu atrast savu risinājumu.

filtri

 

Lasīt vairāk »

Temperatūras kontrole

Tuvojoties aukstajam laikam, WILL SENSORS iesaka laicīgi parūpēties par precīzu temperatūras kontroli vai arī atjaunot un uzlabot esošo sistēmu. Šim uzdevumam jums būs nepieciešams temperatūras sensors un kontrolieris ar displeju.

ktipr_r38

Lasīt vairāk »

Līmeņa signalizātori un vizualizācija graudaugiem

Tuvojoties ražas novākšanas periodam, palielinās nepieciešamība nodrošināt teicamu iekārtu darbību un avārijas līmeņu slēdžu ieviešanu rūpnīcās un elevātoros, lai varētu koncentrēt uzmanību tikai uz kravu pieņemšanu un graudaugu uzglabāšanu.

Ražotājs UWT GmbH- eksperts birstošu vielu detektēšanā, piedāvā līmeņa slēdžus un mērītājus visām graudaugu kultūrām. Lielisks palīgs sensoru izvēlē ir UWT 40.gadu pieredze un tūkstošiem reālu piemēru no rūpnīcām!

Grain-1

Lasīt vairāk »

EZ-LIGHT skārienjūtīgas pogas IP69K

Ērti un droši nospiest pogu ar jebkura materiāla cimdiem, tie var būt slapji, putekļaini, eļļaini, u.tml., piemērotas lielām un mazām darba rokām. Tās ir LED EZ-LIGHT pogas ar indikāciju, kas ir drošas darbam mitrā vidē, izturīgas pret dažādām ķimikālijām un mazgāšanu.

EZ-LIGHT pogas ir piemērotas ilgstošai darbībai:

Lasīt vairāk »

Temperatūras mērīšana ekstrēmos apstākļos

SKS Sensors piedāvā plašā klāstā dažādus temperatūras sensorus ekstrēmiem apstākļiem. Zemāk redzamajos video daži piemēri:

  • Augstas temperatūras risinājumi ar garantētu stabilitāti.
  • Sensori ļoti zemām temperatūrām ar augstu precizitāti.
  • Kā arī sensori, kas atbilst higiēnas prasībām un piemēroti visiem tīrīšanas procesiem.

 

Lasīt vairāk »

Optisko devēji pāris – cauri liesmai, produkta kārtai pie sienas, utt.

Banner Engineering (ASV) piedāvā – mēs izmantojam praksē un esam ieguvuši labus atdzinumus līmeņa kontrolei vietās, kur traucē liesma, ziemā pie tvertnes sienām piesalis materiāls, vai biezi putekļi, migla.

Risinājums ir High-Power Q30 sērijas raidītājs + uztvērējs.

Q30_highpower

Lasīt vairāk »

Sensori vai rezerves daļas no dažādiem ražotājiem

Iekārtām, kurās esošos devējus nav iespējams aizvietot ar standarta vai mūsu pārstāvēto ražotāju devējiem, mēs piedāvājam:

– atrast oriģinālo vai tiešu analogu sensoru/detaļu,

– piegādāt sensoru/detaļu,

– atbildēt par detaļas atbilstību un garantiju.

Rezerves dalas

Lasīt vairāk »

Caurspīdīgu objektu detektēšana IP69K

Rūpniecībā, īpaši pārtikas un dzērienu nozarē, caurspīdīgu/ atstarojošu iepakojumu detektēšanai ir nepieciešami speciāla izpildījuma sensori.

Lasīt vairāk »

Perfekta augstuma kontrole ar lineāro pozīcijas devēju

Drošība, uzticamība un precizitāte ir galvenie nosacījumi ne tikai industriālam pielietojumam, arī atpūtas un sporta ekipējumam – kā piem., gondolām, karuseļiem, u.tml.


Lasīt vairāk »

Transportlīdzekļu pietuvošanās detektēšana

Visizturīgākais devējs transportlīdzekļu detektēšanai āra apstākļos (putekļi, vējš, lietus, sniegs, sals, saule, utt.) ir RADARA sensors.

Šie devēji tiek uzstādīti pie noliktavu, teritoriju vārtiem; drive-in restorāniem, automazgātuvēm, krustojumiem ar mazas nozīmes ielām vai ļoti nepārredzamiem krustojumiem, ziņojot par auto tuvošanos un klātbūtni.

Radar_Solutions

Lasīt vairāk »