Detektēt caurspīdīgas pudeles

Uzdevums: noteikt, uzskaitīt caurpīdīgas plastikāta vai stikla pudeles;
Izaicinājums: dažāda izmēra un formas caurspīdīgas pudeles, sensora izturība apstākļos, kad iekārta tiek mazgāta zem spiediena;
Risinājums: Q4X caurspīdīgu objektu sensors;
Priekšrocības: sensors mēra attālumu un gaismas intensitāti, lai precīzi atpazītu caurpīdīgu objektu. IP69K nerūsošā tērauda korpuss un akrila lēca aizsargā elektroniku no mazgāšanas līdzekļiem un mitruma.

Q4X_clear

Jaunās paaudzes IP68, IP69K pogas

Banner jaunās paaudzes LED izgaismotās spiedpogas K30, K50 un K70 Gen 2 un S22 (22mm daudzkrāsu pogas) atbilst IP67, IP69K un ECOLAB, FDA novērtējumam, piemērotas mazgāšanai zem spiediena; ķimikāliju izturīgs materiāls.
Ergonomisks dizains, nav nepieciešams papildus fizisks spiediens pogas aktivizēšanai – tas darbojas ar pieskārienu, nenogurdinot rokas muskuļus.
Dažādi algoritmi ļauj pogu aktivizēt ar cimdiem vai pirkstu, ar pilnu delnu vai citādāk, neraģējot uz ūdeni, netīrumiem, utml. apkārtējās vides ietekmi.

K50Gen2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UWT līmeņa kontroles risinājumu biblotēka

Līmeņa kontroles eksperts ir radījis datubāzi, kura atvieglo risinājumu meklēšanu. Šī ir reālu, strādājošu senoru atsauce no gala lietotājiem visā pasaule. Meklētājā iespējami dažādi filtri, lai ērtāk un precīzāk varētu atrast savu risinājumu.

filtri

 

Lasīt vairāk »

Temperatūras kontrole

Tuvojoties aukstajam laikam, WILL SENSORS iesaka laicīgi parūpēties par precīzu temperatūras kontroli vai arī atjaunot un uzlabot esošo sistēmu. Šim uzdevumam jums būs nepieciešams temperatūras sensors un kontrolieris ar displeju.

ktipr_r38

Lasīt vairāk »

Līmeņa signalizātori un vizualizācija graudaugiem

Tuvojoties ražas novākšanas periodam, palielinās nepieciešamība nodrošināt teicamu iekārtu darbību un avārijas līmeņu slēdžu ieviešanu rūpnīcās un elevātoros, lai varētu koncentrēt uzmanību tikai uz kravu pieņemšanu un graudaugu uzglabāšanu.

Ražotājs UWT GmbH- eksperts birstošu vielu detektēšanā, piedāvā līmeņa slēdžus un mērītājus visām graudaugu kultūrām. Lielisks palīgs sensoru izvēlē ir UWT 40.gadu pieredze un tūkstošiem reālu piemēru no rūpnīcām!

Grain-1

Lasīt vairāk »

EZ-LIGHT skārienjūtīgas pogas IP69K

Ērti un droši nospiest pogu ar jebkura materiāla cimdiem, tie var būt slapji, putekļaini, eļļaini, u.tml., piemērotas lielām un mazām darba rokām. Tās ir LED EZ-LIGHT pogas ar indikāciju, kas ir drošas darbam mitrā vidē, izturīgas pret dažādām ķimikālijām un mazgāšanu.

EZ-LIGHT pogas ir piemērotas ilgstošai darbībai:

Lasīt vairāk »

Temperatūras mērīšana ekstrēmos apstākļos

SKS Sensors piedāvā plašā klāstā dažādus temperatūras sensorus ekstrēmiem apstākļiem. Zemāk redzamajos video daži piemēri:

  • Augstas temperatūras risinājumi ar garantētu stabilitāti.
  • Sensori ļoti zemām temperatūrām ar augstu precizitāti.
  • Kā arī sensori, kas atbilst higiēnas prasībām un piemēroti visiem tīrīšanas procesiem.

 

Lasīt vairāk »

Optisko devēji pāris – cauri liesmai, produkta kārtai pie sienas, utt.

Banner Engineering (ASV) piedāvā – mēs izmantojam praksē un esam ieguvuši labus atdzinumus līmeņa kontrolei vietās, kur traucē liesma, ziemā pie tvertnes sienām piesalis materiāls, vai biezi putekļi, migla.

Risinājums ir High-Power Q30 sērijas raidītājs + uztvērējs.

Q30_highpower

Lasīt vairāk »

Sensori vai rezerves daļas no dažādiem ražotājiem

Iekārtām, kurās esošos devējus nav iespējams aizvietot ar standarta vai mūsu pārstāvēto ražotāju devējiem, mēs piedāvājam:

– atrast oriģinālo vai tiešu analogu sensoru/detaļu,

– piegādāt sensoru/detaļu,

– atbildēt par detaļas atbilstību un garantiju.

Rezerves dalas

Lasīt vairāk »

Caurspīdīgu objektu detektēšana IP69K

Rūpniecībā, īpaši pārtikas un dzērienu nozarē, caurspīdīgu/ atstarojošu iepakojumu detektēšanai ir nepieciešami speciāla izpildījuma sensori.

Lasīt vairāk »