SKS SENSORS = EPIC SENSORS

Vācijas lieluzņēmums LAPP pagājušajā gadā iegādājās Somijas uzņēmumu SKS Automatioo un arī SKS sensors (Somija). SKS sensors mūsu klientiem ir ļoti svarīgs temperatūras sensoru ražotājs, jo vienīgais var piedāvāt individuālus ilgi kalpojošus temperatūras sensorus ļoti sarežģītiem procesiem – piem., cementu krāsnīm, augstām vibrācijām, agresīvai ķīmiskai videi, utt. Līdz ar uzņēmuma īpašumtiesību maiņu, tiek mainīti nosaukumi un zīmoli. Turpmāk SKS Automatioo = LAPP Automatioo un SKS Sensors = EPIC Sensors.
Latvijā, kā līdz šim, ar LAPP Automatioo un EPIC Sensors produktiem strādās un tehniski apkalpos WILL SENSORS.

Ielūdzam Jūs apmeklēt nu jau jaunās krāsās un zīmolā EPIC Sensors mājas lapu.
Noteikti aplūkojiet mūsu šī gada populārāko produktu – IOT_Key. Prieks, ka Latvijā ir vieni no inovatīvākajiem uzņēmumu vadītājiem – ar augstu interesi ražošanas procesu izpētē un uzlabošanā.

Banner Engineering jaunās sērijas Q5X distances lāzera sensors

1547246804011

 

 

 

 

 

 

Banner Engineering laidis klajā jaunu distances lāzeru sensoru sēriju – Q5X. Līdzīgi kā līdz šim, sevi lieliski pierādījušie Q4X un LTF sērijas lāzera distances sensori, arī Q5X paredzēts objektu detektēšanai apstākļos, kur distance un kontrasts spēlē nozīmīgu lomu. Lielas jaudas lāzers ļauj sensoram droši noteikt tumšākos objektus (<6% atstarojošus melnus mērķus) visos attālumos no 9,5cm līdz 2m. Turklāt Q5X izcili detektē melnus objektus pret melnu fonu un pret spīdīgu metāla fonu, caurspīdīgus un atstarojošus objektus, daudzkrāsainus iepakojumus u.c.

Q5X aprīkots ar divām tranzistora (PNP/NPN) izejām, papildus tam, viena izeja aprīkota ar IO-Link. Tas nozīmē, ka līdz šim izmantotie režīmi ‘Two-point static teach’, ‘Dynamic tech’, ‘Foreground suppresion’, ‘Background suppresion’ un ‘Dual mode’ var tikt ieprogrammēti katram kanālam atvevišķi, kas savukārt sniedz plašas šī sensora izmantošanas iespējas.

Vairāk informācjas par jauno Q5X sēriju meklējiet šeit, vai jautājiet zinošajiem Will Sensors speciālistiem.

Рабочее время

Dear partners, this is our working time in next weeks:
21.12. up to 15:00
24.12.- 01.01. closed
02.01. we are back

Thank you!

UWT Измерение и детектирование уровня жидкостей и сыпучих материалов

Screenshot_23

 

 

 

 

Имея в своем активе более 1 000 000 реальных применений  к сыпучим веществам, компания UWT
решила в этом году сделать следующий шаг и начать производить уровнемеры и переключатели для
жидкостей. Применяемая емкостная и микроволновая технология, а также более 40 лет опыта
позволили разработать уникальные решения для автоматизации процессов. С обзором продуктов
можно ознакомиться ЗДЕСЬ

Читать дальше »

TSL Escha – для общественного транспорта

В 1986 году ESCHA TSL – тогда ESCHA Schalttechnik – заложила краеугольный камень в производство и продажу кнопок открытия дверей для автомобильного и железнодорожного транспорта. Запатентованная конструкция кнопок для наружного и внешнего применения, миллионы надежных переключений в жестких условиях, быстрая реализация требований клиента и хороший сервис делает ESCHA лидирующим производителем на рынке.

ck-taster-serie

 

 

 

 

 

 

Такая продукция, как индикаторы, сигнальные лампы, предупреждающие сигналы и соединительные системы дополняют наш ассортимент для автомобильного и железнодорожного транспорта.

Pārnēsājamie datu logeri Comet U-series

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0GSM datu logeris ir paredzēts temperatūras un mitruma mērīšanai, pulsu skaitīšanai un slēdža stāvokļa detektēšanai un šo visu datu ierakstīšanai un sūtīšanai uz datubāzi.Gadījumā, ja tiek pārsniegti iestatītie limiti, iekārta sūta SMS uz iepriekš definētu telefona nr. vai sūta e-pastu, kā arī iespējams nosūtīt .JSON datu paketi izmantojot GPRS.

Datu ierakstīšana notiek iebūvētā elektroniskajā atmiņā un tos ir arī iespējams lejupielādēt izmantojot datoru un USB-C kabeli.

Iespējams saglabāt 500 000 vērtības ar vienreizēju ierakstīšanas režīmu un 350 000 vērtības ar pārrakstīšanas režīmu.

Katrai iekārtai ir iekļauts izsekojams kalibrācijas sertifikāts ar deklarētu metroloģisko izsekojamību etaloniem un ir balstīts uz EN ISO/IEC 17025 standartiem.
Читать дальше »

Will Sensors new office address

Dzelzavas ielā 127, Rīga.

zzz

 

Ультразвуковые датчики контроля уровня

ULM

Бесконтактное измерение остаточного уровня жидкостей и сыпучих материалов

Основные преимущества:

  • Чтение OLED-дисплея в режиме реального времени
  • Передовая технология «умной» обработки сигнала
  • Отображение недопустимых звуковых волн
  • Простая установка без измеримого материала
  • Выходная мощность (4 … 20 мА) и коммуникационные интерфейсы HART®, RS-485 Modbus/RTU
  • Версия Xi для использования во взрывоопасных средах

Читать дальше »

Optiskās šķiedras tehnoloģija

Optisko šķiedru izmanto gaismas enerģijas pārraidīšanai lielos attālumos. Tāpat kā fotoelektriskie sensori, arī optiskā šķiedra tiek izmantota, lai pārraidītu un/vai  saņemtu LED izstarotu gaismas signālu.

1510156505377

Читать дальше »

Universālie LED gaismas indikatori

Jaunā Banner Engineering K30L2 un K50L2 sērija piedāvā universālos LED gaismas indikatorus, kas vienā indikatorā ietver septiņas dažādas krāsas.

k50L2

 

 

 

Читать дальше »