← Atpakaļ

Attālināta datu savākšana WILL IOT

LTC_IOT

Nevaram iedomāties ikdienu bez veļas un trauku mašīnām, bez mobilās komunikācijas.. bez automātiskas vārtu atvēršanas, apkures sistēmas, kas “pati piemet malku”.. utt.
Daudz dzirdēts par bezvadu sensoriem, datu savākšanu un nolasīšanu, datu portāliem un līdzīgiem produktiem.
Tie piešķir vēl vairāk brīvības – ne tikai kā mājas saimniekam, bet kā uzņēmējam!

Šķiet sarežģīti? Mūsu atbilde ir – vairs nē!
Uzņēmējs pats var radīt efektīvāku un vienkāršāku darba vidi. Lattelecom IOT un WillSensors ir maksimali pietuvinājis risinājumu lietotājam.

Nedaudz piemēri:

–    aizstāj darbinieka pienākumu iet un nolasīt enerģijas (kW, m3, etc.) rādījumus – uzliec sensoru un darbinieks izdarīs vairāk:
Tev būs papildus laiks, kuru veltīji rādījumiem, pierakstiem, iepriekšējo rādījumu korekcijām, kļūdu novēršanai. Viss on-line ar log-in sistēmā (no Jums tikai viedierīce ar interneta pieslēgumu)

–    kāpēc veikt regulāras apgaitas, ielūkošanos tvertnēs, akās, iet uz noliktavu, kāpt tornī pārraudzīt, vai viss ir normālā režīmā – pārveido esošo sensoru par industriālu bezvadu sensoru?
Tu droši vari būt prom no savas saimniecības. Nevajag atvaļinājumā skatīties ekrānā, sistēma Tev dos ziņu, ja tiešām būs nepieciešama Tava uzmanība un rīcība.

–    vai zināji, ka visus datus vari salikt vienā portālā?
IOT portālā vari pievienot gan dažādus enerģijas skaitītājums, gan gaisa kvalitātes mērījumus, gan arī piem. līmeņa (tilpuma), iekārtu ražības (objektu skaitīšana), motoru darbības (vibrācijas) un tml. mērījumus, kurus sistēma var attēlot vienotā grafikā, vienā mirklī parādot reālo skatu “uz saimniecību”.

drošības un licencēšanas jautājumi
viss ir zem kārtīgas kontroles, jo portālu nodrošina Lattelecom.

Skat. izmaksu variantus mūsu e-veikalā.

 

← Atpakaļ