← Atpakaļ

Decentralizēta automātika un modulāra uzbūve

Krups_2_680x382-turck-image

Lai ražošanas iekārtu vai konveijera līniju pielāgotu citam produktam, ir jāveic ne tikai mehāniski darbi. Lielas izmaksas sastāda atbilstošas automātikas iegāde. Lai gan esošais kontrolieris būtu spējīgs veikt jebkuru darba apjomu, nereti tā programmatūras izmainīšana nav iespējama.

HANS TURCK piedāvā risinājumu – decentralizētu automatizācijas sistēmas izveidošanu. Tā noder jau esošajā, bet vēl labāk – jaunas sistēmas izbūvē.

Decentralizēta automatizācijas pieeja nozīmē to, ka ikviens ražošanas solis, ķēdes posms ir aprīkots ar savu atsevišķu kontroles bloku un šie posmi savā starpā ir daudz vienkāršāk, bez papildus izmaksām pievienojami vai noņemami. Tas nozīmē, ka ražošanas iekārtu var salīdzinoši ātri pielāgot mainīgajām tirgus prasībām.

HANS TURCK ir viens no pirmajiem, kas nodrošina izprotamu, loģisku un drošu automatizācijas decentralizācijas risinājumus – pilnu produktu klāstu – no lauka IP67 klases programmējamiem kontrolieriem, I/O moduļiem, barošanas avotiem, drošības relejiem/hibrīdmoduļiem, RFID risinājumiem, beidzot ar piemērotiem savienošanas kabeļiem/konektoriem.
Tas nozīmē, ja ir jāpapildina vai jāizmaina kāda ražošanas posma vadības daļa, var izmantot atsevišķu programmējamu IP67 kontrolieri, kas veiks konkrēto darba funkciju, kā arī ir piemērtots integrēšanai kopējā sistēmā.

Vairāk skat.šeit vai jautājiet mums – kontakti.

← Atpakaļ