← Atpakaļ

Efektīvs sadales skapju monitorings vienā modulī

Ražotājs TURCK (Vācija) savam produktu klāstam pievienojis jaunu risinājumu sadales skapju apkārtējās vides mainīgo nepātrauktai kontrolei- sadales skapja “sargs” IMX12-CCM (Cabinet Condition Monitoring). CCM var iemontēt jebkurā sadales skapī un tā izmērītos datus, kā piemēram, vides temperatūra un mitrums, var virtuāli apskatīt. Uz DIN sliedes montējamais modulis ietver vienkāršu slēdža signālu, kas signalizē līdz ko ir sasniegta noteiktā temperatūra un mitrums, kā arī, ja ir nepareizi aizvērtas skapja durvis.

Turck_1215_680x382

12mm platais IMX12-CCM ir pieejams ar intrinsically safe (IS) 2 vadu interfeisu, tātad to var izmantot arī sprādzienbīstamās zonās. Moduļa kontroles iestatīšana ir ļoti vienkārša un to var izdarīt bez pieslēgšanas pie datora vai kāda papildus programmatora. Standarta HART interfeiss ļauj veikt papildus diagnostiku, piemēram, nolasīt absolūto vērtību utml.

Papildus interfeisu tehnoloģijām, CCM piedāvā arī dažādus sensorus, kas nolasa reālā laika apkārtējās vides datus: temperatūras sensors, absolūtā mitruma un triangulācijas sensors. Pēdējais sensors mēra durvju vai vāka attālumu, tādā veidā nosakot, vai skapja durvis ir aizvērtas pareizi. Lai nodrošinātu mitruma kontroli un ziņotu par problēmām, CCM mēra ilgtermiņa mitruma svārstības un salīdzina tās ar noteikto mitruma līmeni. Tiklīdz ir sasniegta robežvērtība, tiek dots signāls. IMX12-CCM ir IEC-Ex un ATEX sertifikāti.

Papildus informācija:

Product News – IMX Interface Series with Worldwide Approval

Product News – Next Generation IMX Interface Devices

Technical Article – Cabinet Guard [PDF, 0.82 MB]

Link to the Product Database

← Atpakaļ