← Atpakaļ

Gāzu detektori

Stacionārie detektori un koncentrācijas mērītāji, uzliesmojošām un toksiskām gāzēm pieejami dažādos izpildījumos.

common-combustible-gases

Galvenokārt nepieciešams gāzu koncentrāciju tikai detektēt, lai brīdinātu vizuāli vai ar skaņas palīdzību. Risinājumos, kuros nepieciešams zināt koncetrācijas daudzumu piedāvājam 2x 4-20mA, 0-10V, RS485 izejas signālus.

Ražotājs Evikon MCI piedāvā dažādu gāzu detektorus. Devēji, kuri galvenokārt tiek izmantoti:

E2608

E2608

Izstrādāts uz PluraSens® platformas. Pielietojami saldēšanas rupnīcās, cūku un vistu fermās. 2 releja izejas ar NO kontaktu var tikt izmantotas signalizēšanai vai ventilācijas startēšanai. Instrumentam tiek izmantots kalibrēts un temperatūru kompensējošs metāla oksīda gāzu sensors ar izcilu atkārtojamību(repeatability), stabilitāti un ilgmūžību. 2 analogā signāla izejas un RS485 digitālais interfeiss ar industriālo Modbus RTU protokolu var tikt izmantotas, lai savienotu ar ēku automatizācijas sistēmām!

Tehniskie dati: Šeit

E2610

E2610

Izstrādāts uz PluraSens® platformas. Pielietojami saldēšanas rupnīcās, cūku un vistu fermās. 2 releja izejas ar NO/NC kontaktu var tikt izmantotas signalizēšanai vai ventilācijas startēšanai. Iebūvēta LED diode un skaņas signāls, kuri nostrādā pie 2 iestatītiem kritiskajiem punktiem. Instrumentam tiek izmantots kalibrēts un temperatūru kompensējošs metāla oksīda gāzu sensors ar izcilu atkārtojamību(repeatability), stabilitāti un ilgmūžību.

Tehniskie dati: Šeit

E2611

E2611

Izstrādāts uz PluraSens® platformas. Pielietojami saldēšanas rupnīcās, cūku un vistu fermās. 2 releja izejas ar NO/NC kontaktu var tikt izmantotas signalizēšanai vai ventilācijas startēšanai. Iebūvēts skaņas signāls, kurš nostrādā pie 2 iestatītiem kritiskajiem punktiem. 2x analogā signāla izejas un RS485 digitālais interfeiss ar industriālo Modbus RTU protokolu var tikt izmantotas, lai savienotu ar ēku automatizācijas sistēmām! Instrumentam tiek izmantots kalibrēts un temperatūru kompensējošs metāla oksīda gāzu sensors ar izcilu atkārtojamību(repeatability), stabilitāti un ilgmūžību.

Tehniskie dati: Šeit

E2618

E2618

Izstrādāts uz PluraSens® platformas. Pielietojami saldēšanas rupnīcās, cūku un vistu fermās. Instrumentam tiek izmantots kalibrēts un temperatūru kompensējošs metāla oksīda vai elektroķīmisks gāzu sensors ar izcilu atkārtojamību(repeatability), stabilitāti un ilgmūžību. 2x analogā signāla izejas un RS485 digitālais interfeiss ar industriālo Modbus RTU protokolu var tikt izmantotas, lai savienotu ar ēku automatizācijas sistēmām!

Tehniskie dati: Šeit

Konfigurācijas iespējamas jebkurām uzliesmojošām un toksiskām gāzēm, līdz šim izmantots:

Amonjakam (NH3), acitilēnam(C2H2), butānam(C4H10), oglegļa dioksīdam(CO2), Oglekļa monoksīdam(CO), Hloram(CL2), etanolam(C2H5OH), etilēnam(C2H4), oglekļa savienojumu saturošas gāzēm (CFC), ūdeņradim(H2), sērūdeņražiem(H2S), metānam(CH4), slāpekļa dioksīdam(NO2), skābeklim(O2), ozonam(O3), propānam(C3H8), sēra dioksīdam(SO2), gaistošām organiskām vielām(VOC).

Detektoru ar elektroķīmisko gāzu sensoru vēlams kalibrēt 1-2 reizes gadā, bet metāla oksīda sensorus 1 reizi divos gados. Kalibrēšanas pakalpojumu nodrošina SIA Will Sensors!

 

 

← Atpakaļ