← Atpakaļ

IO-link vienkāršai sensoru programmēšanai un diagnostikai

IO-Link_technology_800x600

Arī pie mums IO-link kļūst arvien populārāks.Skat. WHAT’S IO-LINK

Mēs to izmantojam sensoru pielāgošanā – programmēšanai noteiktam uzdevumam. Ražotājs TURCK (Vācija) piedāvā plašu klāstu IO-link programmējamus induktīvos, kapacitatīvos, spiediena, temperatūras, plūsmas, ultraskaņas kā arī pārvietojuma, pozīcijas sensorus. Galvenās priekšrocības – iespēja precīzi pielāgot parametrus, veikt devēju diagnostiku. IO-link tiek izmantots arī kā tīkla savienojums starp devējiem nelielām sistēmām.

IO-Link_technology_800x600

Kā piemēram, Uprox3 IO-link induktīvajiem sensoriem ļauj iestatīt divus dažādus nostrādes sliekšņus (katru NC vai NO,  PNP vai NPN), var iestatīt laika aizturi, kas nozīmīga ātruma monitoringam (aizture uz izslēgšanos), kā arī līmeņa kontrolei silosos.
Efektīvi var saprogrammēt lāzera sensorus, kam jāstrādā sarežģītos nosacījumos – ņemot vērā spīdīgs vai melns objekts, attālums, utt.
Mūsu tirgū augsti novērtēti ir programmējamie enkoderi  – ražotājam tiek būtiski samazināta rezerves daļu noliktava, jo var saprogrammēt vēlamo apgriezienu skaitu minūtē.

IO-link priekšrocību izmantošanai ir jāiegādājas pārveidotājs, kas nodrošina komunikāciju starp devēju un datoru. Šis pakalpojums pieejams arī pie mums bez papildus izmaksām.

← Atpakaļ