← Atpakaļ

IoTKey® sistēma – bezvadu risinājums LoRa tīklā

IOT

Mūsdienās tiek izmantotas ļoti daudz dažādas bezvadu sistēmas. Lai lielā rūpnīcā ierīkotu industriālu bezvadu risinājumu, saskaramies ar dažādiem traucējumiem – vāju signālu, aizņemtu frekvenci, traucējumiem no citiem kabāliem, utt. SKS Sensors ir viens no pirmajiem ražotājiem, kas ir izstrādājis sistēmu izmantojot LoRa tīklu, lai nodrošinātu drošu un uzticamu INDUSTRIĀLU datu kontroli un monitoringu.

IoTKey sistēma sastāv no LoRa transmitera, gateway un portāla online datu monitoringam.

Katrs LoRa transmiters nodrošina bezvadu pārraidi sekojošiem signāliem: Pt100, Pt1000, termopāri, mitruma sensoriem, 0-10 VDC un 0/4-20 mA. Tas ir pārbaudīts iekštelpās, rūpnieciskos apstākļos, kā arī ārtelpās, kur attālums var sasniegt pat 15km.

LoRa gateway nodrošina datu savākšanu no neskaitāmiem transmiteriem, tā veidojot unikālu iekšējo tīklu; no gatway dati tiek savākti LoRa portālā.

LoRa portāls par noteiktu abonēšanas maksu nodrošina datu monitoringu dažādos rakursos – reālo datu nolasīšanu, atmiņas pārskatīšanu, kā arī trauksmes signalizāciju, utt.

 

 

Sistēma ir izstrādāta pietiekami vienkārša, bet droša un industriāla – sekojot idejām par Industry 4.0 un Internet of things.
Vairāk skat. ražotāja SKS Sensors mājas lapā vai jautājiet mums – WillSensors darbiniekiem, kas ir zinoši IoTKey sistēmas jautājumos.

 

 

 

 

← Atpakaļ