Kāds ir lielākais attālums UHF RFID nolasīšanai?

Q300 rakstīšanas/nolasīšanas galva spēj nolasīt UHF RFID tagu pat vairāku metru attālumā. Mūsdienu loģistikas risinājumos daudz tiek izmantoti RFID risinājumi, kur kodu nolasīšana ir iespējama no tuva attāluma. Q300 UHF RFID galva nodrošina daudz efektīvāku risinājumu, piedāvājot tā sauktos “vārtus”, caur kuriem vienlaicīgi var nolasīt 200 produktu tagus sekundē.

Q300 paver jaunas iespējas arī objektu plūsmas un pārvietošanās uzraudzībai, izsekošanai un organizēšanai. Nav nepieciešams objektam pietuvoties tuvu nolasīšanas iekārtai, tā var nolasīt attālināti, kā arī uzreiz vairākus vienlaicīgi.

Q300 ierīce ir papildināma ar I/O, kā arī tai ir PoE, IO-link funkcionalitāte. Skat. vairāk šeit

Vibrācijas un temperatūras uzraudzība

Vibrācijas un temperatūras (par dzinēju darba kvalitāti) uzraudzība dažādos bezvadu savienojumos.
BannnerEngineering (ASV) nodrošina pilnu, pārbaudītu risinājumu dzinēju vibrāciju un temperatūras monitoringam. Tikpat labi, industriālie QM42 sensori var tikt izmantoti esošās sistēmas – kā vadu, tā bezvadu risinājumos.

Kāpēc tieši šie sensori ir tik populāri?

1559069379435

 

 

 

 

 

 

  • līdz minimumam samazinātas uzstādīšanas un servisa izmaksas
  • nekāda iejaukšanās esošajās iekārtās
  • vienkārša pārvietošana, ja mainās motora vieta, utml.
  • uzraudzība no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot BannerEngineering vai citu izstrādātāju programmas/datu portālus

 

Spiediena sensori industriālam pielietojumam

Screenshot_20

 

 

 

Will Sensors noliktavā pieejami vairāk kā 30 dažāda diapazona spiediena, vakuuma un diferenciālā spiediena sensori un slēdži, kā arī hidrostatiskie līmeņa sensori tīram ūdenim un notekūdeņiem, agresīvai videi.

Ražotājs BD Sensors ar vairāk kā 25 gadu pieredzi spiediena mērīšānā ir sevi pierādījis tirgū, kā uzticamu piegādātāju ar augstu kvalitāti.

csm_DMK351P_3f506f7a6e csm_DMP331Pi_27f912d481 csm_xact_i_c7637d54d6

 

 

 

 

 

 

Spiediena sensori:

17.600G OEM Sērija Standarta diapazoni. Paredzēta mobīlajai tehnikai un industriālam pielietojumam, katlumājās, dziļurbuma sūkņiem, eļļas tvertnēm u.c.;

18.601G OEM Sērija Nestandarta diapazoni, vakuumam;

DMK343 Sērija Maziem diapazoniem [mBar] [Pa] u.c.;

DMP331 Sērija Standarta Industriāliem pielietojumiem un ATEX videi, augstai procesa temperatūrai, kā arī daudz papildopciju konfigurēšanā;

DMP331P Sērija Pārtikas rūpniecībā ar higieniskajiem pievienojumiem;

 

Noliktavas pozīcijas spiediena sensoriem variet skatīt Šeit

csm_LMP307_01_7ddfc3da42

 

 

 

 

 

 

Līmeņa sensori:

18.605G Sērija OEM risinājums tīram ūdenim, eļļai, degvielai un citiem šķidrumiem;

LMK809 Sērija Kanalizācijai, lietusūdeņiem un agresīvai videi;

LMP307 Sērija Dziļurbumiem, ūdenim ar piemaisījumiem (smiltīm), degvielai ar nosēdumiem, gruntsūdens līmeņa mērīšanai;

 

Noliktavas pozīcijas līmeņa sensoriem variet skatīt Šeit

 

Katrai sērijai iespējams izvēlēties diapazonus, mehānisko pievienojumu, precizitātes klases, blīvējumu materiālus, izejas signālus, konektora tipus u.c.

 

Krāsaini un koši gaismas risinājumi

BannerEngineering (ASV) optisko sensoru eksperts savu produktu klāstu arvien papildina ar viedām spilgtu krāsu LED gaismām.
Izmantojot dažādu krāsu gaismas un kombinējot tās ar dažādu toņu skaņas signāliem, var panāk efektīvu lokālu procesu uzraudzību un apgaismojumu:

 

Level Plus® šķidruma līmeņa sensori

Magnetostriktīvā principa Level Plus® (MTS Sensors, ASV) līmeņa devēji nodrošina līmeņa, šķidrumu atšķirību un temperatūras mērīšanu liela apjoma tvertnēs.
Lokanā tipa Tank SLAYER® var mērīt 1575-22000mm diapazonā
RefineME® devēji un SoClean® higiēniskā izpildījuma modeļi nodrošina 305-7620 mm diapazonu

Galvenā priekšrocība – Level Plus® nav nepieciešama pārkalibrēšana, tie stabili strādā gadiem ilgi, nodrošinot vismaz ±1 mm precizitāti.

 

Datu reģistrēšana ar augstu precizitāti

Datu pierakstīšana atmiņā (reģistrēšana, uzkrāšana atmiņā, utml.) elegantā dizainā, ar augstu precizitāti un 3 gadu garantiju. CometSystem jaunās datu uzkrāšanas ierīces nodrošina visas aktuālās funkcijas:

  • precīzi mērījumi (skaitītājiem, temperatūrai, mitrumam, līmenim, spiedienam, vaļā/ciet, ieslēgts/izslēgts, utt.)
  • mērījumu pieraksts atmiņā ik pa 1s līdz 24h
  • iespējama GSM pārraide, izmantojot SIM karti
  • iespēja izmantot datu portālu (on-line datu vizualizācija, vēsturiskie dati, atskaites, traukmes, utt.)
  • kompakts un elegants dizains

BAUMER sensoru partneris Latvijā

WILL sensoru klāstu esam papildinājuši ar sensoru ražotāju BAUMER (Vācija). Baumer ražo dažādus specifiskus sensorus, kas ļauj piedāvāt labākus un individualizētus risinājumus.

–  Augstas precizitātes 2D un 3D sensori pozicionēšanai, mērīšanai, piem., diametra, formas, reljefa mērīšanai
–  Plašs piedāvājums attāluma mērīšanai – sākot no ultraskaņas un lāzera, līdz pat radara risinājumiem
–  Higiēnskā izpildījuma procesu sensori – dažāda blīvuma, viskozitātes vielām līmeņa, spiediena, konduktivitātes, plūsmas sensori
–  Ļoti plašs klāsts un augstas sarežģītības pakāpes enkoderi un kustības kontroles ierīces
–  Mēhāniskās mērīšanas ierīces, kā manometri, termometri
–  Spēka un svara sensori

BAUMER kā ražotāju raksturo kompetence un pieredze sensoru izstrādē un ražošanā. Katrs produkts ir izstrādāts domājot par lietotāju.

 

Attālināta datu savākšana WILL IOT

Nevaram iedomāties ikdienu bez veļas un trauku mašīnām, bez mobilās komunikācijas.. bez automātiskas vārtu atvēršanas, apkures sistēmas, kas “pati piemet malku”.. utt.
Daudz dzirdēts par bezvadu sensoriem, datu savākšanu un nolasīšanu, datu portāliem un līdzīgiem produktiem.
Tie piešķir vēl vairāk brīvības – ne tikai kā mājas saimniekam, bet kā uzņēmējam!

Šķiet sarežģīti? Mūsu atbilde ir – vairs nē!
Uzņēmējs pats var radīt efektīvāku un vienkāršāku darba vidi. Lattelecom IOT un WillSensors ir maksimali pietuvinājis risinājumu lietotājam.

Nedaudz piemēri:

–    aizstāj darbinieka pienākumu iet un nolasīt enerģijas (kW, m3, etc.) rādījumus – uzliec sensoru un darbinieks izdarīs vairāk:
Tev būs papildus laiks, kuru veltīji rādījumiem, pierakstiem, iepriekšējo rādījumu korekcijām, kļūdu novēršanai. Viss on-line ar log-in sistēmā (no Jums tikai viedierīce ar interneta pieslēgumu)

–    kāpēc veikt regulāras apgaitas, ielūkošanos tvertnēs, akās, iet uz noliktavu, kāpt tornī pārraudzīt, vai viss ir normālā režīmā – pārveido esošo sensoru par industriālu bezvadu sensoru?
Tu droši vari būt prom no savas saimniecības. Nevajag atvaļinājumā skatīties ekrānā, sistēma Tev dos ziņu, ja tiešām būs nepieciešama Tava uzmanība un rīcība.

–    vai zināji, ka visus datus vari salikt vienā portālā?
IOT portālā vari pievienot gan dažādus enerģijas skaitītājums, gan gaisa kvalitātes mērījumus, gan arī piem. līmeņa (tilpuma), iekārtu ražības (objektu skaitīšana), motoru darbības (vibrācijas) un tml. mērījumus, kurus sistēma var attēlot vienotā grafikā, vienā mirklī parādot reālo skatu “uz saimniecību”.

drošības un licencēšanas jautājumi
viss ir zem kārtīgas kontroles, jo portālu nodrošina Lattelecom.

Skat. izmaksu variantus mūsu e-veikalā.

 

SKS SENSORS = EPIC SENSORS

Vācijas lieluzņēmums LAPP pagājušajā gadā iegādājās Somijas uzņēmumu SKS Automatioo un arī SKS sensors (Somija). SKS sensors mūsu klientiem ir ļoti svarīgs temperatūras sensoru ražotājs, jo vienīgais var piedāvāt individuālus ilgi kalpojošus temperatūras sensorus ļoti sarežģītiem procesiem – piem., cementu krāsnīm, augstām vibrācijām, agresīvai ķīmiskai videi, utt. Līdz ar uzņēmuma īpašumtiesību maiņu, tiek mainīti nosaukumi un zīmoli. Turpmāk SKS Automatioo = LAPP Automatioo un SKS Sensors = EPIC Sensors.
Latvijā, kā līdz šim, ar LAPP Automatioo un EPIC Sensors produktiem strādās un tehniski apkalpos WILL SENSORS.

Ielūdzam Jūs apmeklēt nu jau jaunās krāsās un zīmolā EPIC Sensors mājas lapu.
Noteikti aplūkojiet mūsu šī gada populārāko produktu – IOT_Key. Prieks, ka Latvijā ir vieni no inovatīvākajiem uzņēmumu vadītājiem – ar augstu interesi ražošanas procesu izpētē un uzlabošanā.

Banner Engineering jaunās sērijas Q5X distances lāzera sensors

1547246804011

 

 

 

 

 

 

Banner Engineering laidis klajā jaunu distances lāzeru sensoru sēriju – Q5X. Līdzīgi kā līdz šim, sevi lieliski pierādījušie Q4X un LTF sērijas lāzera distances sensori, arī Q5X paredzēts objektu detektēšanai apstākļos, kur distance un kontrasts spēlē nozīmīgu lomu. Lielas jaudas lāzers ļauj sensoram droši noteikt tumšākos objektus (<6% atstarojošus melnus mērķus) visos attālumos no 9,5cm līdz 2m. Turklāt Q5X izcili detektē melnus objektus pret melnu fonu un pret spīdīgu metāla fonu, caurspīdīgus un atstarojošus objektus, daudzkrāsainus iepakojumus u.c.

Q5X aprīkots ar divām tranzistora (PNP/NPN) izejām, papildus tam, viena izeja aprīkota ar IO-Link. Tas nozīmē, ka līdz šim izmantotie režīmi ‘Two-point static teach’, ‘Dynamic tech’, ‘Foreground suppresion’, ‘Background suppresion’ un ‘Dual mode’ var tikt ieprogrammēti katram kanālam atvevišķi, kas savukārt sniedz plašas šī sensora izmantošanas iespējas.

Vairāk informācjas par jauno Q5X sēriju meklējiet šeit, vai jautājiet zinošajiem Will Sensors speciālistiem.