Level Plus® šķidruma līmeņa sensori

Magnetostriktīvā principa Level Plus® (MTS Sensors, ASV) līmeņa devēji nodrošina līmeņa, šķidrumu atšķirību un temperatūras mērīšanu liela apjoma tvertnēs.
Lokanā tipa Tank SLAYER® var mērīt 1575-22000mm diapazonā
RefineME® devēji un SoClean® higiēniskā izpildījuma modeļi nodrošina 305-7620 mm diapazonu

Galvenā priekšrocība – Level Plus® nav nepieciešama pārkalibrēšana, tie stabili strādā gadiem ilgi, nodrošinot vismaz ±1 mm precizitāti.

 

Datu reģistrēšana ar augstu precizitāti

Datu pierakstīšana atmiņā (reģistrēšana, uzkrāšana atmiņā, utml.) elegantā dizainā, ar augstu precizitāti un 3 gadu garantiju. CometSystem jaunās datu uzkrāšanas ierīces nodrošina visas aktuālās funkcijas:

  • precīzi mērījumi (skaitītājiem, temperatūrai, mitrumam, līmenim, spiedienam, vaļā/ciet, ieslēgts/izslēgts, utt.)
  • mērījumu pieraksts atmiņā ik pa 1s līdz 24h
  • iespējama GSM pārraide, izmantojot SIM karti
  • iespēja izmantot datu portālu (on-line datu vizualizācija, vēsturiskie dati, atskaites, traukmes, utt.)
  • kompakts un elegants dizains

BAUMER sensoru partneris Latvijā

WILL sensoru klāstu esam papildinājuši ar sensoru ražotāju BAUMER (Vācija). Baumer ražo dažādus specifiskus sensorus, kas ļauj piedāvāt labākus un individualizētus risinājumus.

–  Augstas precizitātes 2D un 3D sensori pozicionēšanai, mērīšanai, piem., diametra, formas, reljefa mērīšanai
–  Plašs piedāvājums attāluma mērīšanai – sākot no ultraskaņas un lāzera, līdz pat radara risinājumiem
–  Higiēnskā izpildījuma procesu sensori – dažāda blīvuma, viskozitātes vielām līmeņa, spiediena, konduktivitātes, plūsmas sensori
–  Ļoti plašs klāsts un augstas sarežģītības pakāpes enkoderi un kustības kontroles ierīces
–  Mēhāniskās mērīšanas ierīces, kā manometri, termometri
–  Spēka un svara sensori

BAUMER kā ražotāju raksturo kompetence un pieredze sensoru izstrādē un ražošanā. Katrs produkts ir izstrādāts domājot par lietotāju.

 

Attālināta datu savākšana WILL IOT

Nevaram iedomāties ikdienu bez veļas un trauku mašīnām, bez mobilās komunikācijas.. bez automātiskas vārtu atvēršanas, apkures sistēmas, kas “pati piemet malku”.. utt.
Daudz dzirdēts par bezvadu sensoriem, datu savākšanu un nolasīšanu, datu portāliem un līdzīgiem produktiem.
Tie piešķir vēl vairāk brīvības – ne tikai kā mājas saimniekam, bet kā uzņēmējam!

Šķiet sarežģīti? Mūsu atbilde ir – vairs nē!
Uzņēmējs pats var radīt efektīvāku un vienkāršāku darba vidi. Lattelecom IOT un WillSensors ir maksimali pietuvinājis risinājumu lietotājam.

Nedaudz piemēri:

–    aizstāj darbinieka pienākumu iet un nolasīt enerģijas (kW, m3, etc.) rādījumus – uzliec sensoru un darbinieks izdarīs vairāk:
Tev būs papildus laiks, kuru veltīji rādījumiem, pierakstiem, iepriekšējo rādījumu korekcijām, kļūdu novēršanai. Viss on-line ar log-in sistēmā (no Jums tikai viedierīce ar interneta pieslēgumu)

–    kāpēc veikt regulāras apgaitas, ielūkošanos tvertnēs, akās, iet uz noliktavu, kāpt tornī pārraudzīt, vai viss ir normālā režīmā – pārveido esošo sensoru par industriālu bezvadu sensoru?
Tu droši vari būt prom no savas saimniecības. Nevajag atvaļinājumā skatīties ekrānā, sistēma Tev dos ziņu, ja tiešām būs nepieciešama Tava uzmanība un rīcība.

–    vai zināji, ka visus datus vari salikt vienā portālā?
IOT portālā vari pievienot gan dažādus enerģijas skaitītājums, gan gaisa kvalitātes mērījumus, gan arī piem. līmeņa (tilpuma), iekārtu ražības (objektu skaitīšana), motoru darbības (vibrācijas) un tml. mērījumus, kurus sistēma var attēlot vienotā grafikā, vienā mirklī parādot reālo skatu “uz saimniecību”.

drošības un licencēšanas jautājumi
viss ir zem kārtīgas kontroles, jo portālu nodrošina Lattelecom.

Skat. izmaksu variantus mūsu e-veikalā.

 

SKS SENSORS = EPIC SENSORS

Vācijas lieluzņēmums LAPP pagājušajā gadā iegādājās Somijas uzņēmumu SKS Automatioo un arī SKS sensors (Somija). SKS sensors mūsu klientiem ir ļoti svarīgs temperatūras sensoru ražotājs, jo vienīgais var piedāvāt individuālus ilgi kalpojošus temperatūras sensorus ļoti sarežģītiem procesiem – piem., cementu krāsnīm, augstām vibrācijām, agresīvai ķīmiskai videi, utt. Līdz ar uzņēmuma īpašumtiesību maiņu, tiek mainīti nosaukumi un zīmoli. Turpmāk SKS Automatioo = LAPP Automatioo un SKS Sensors = EPIC Sensors.
Latvijā, kā līdz šim, ar LAPP Automatioo un EPIC Sensors produktiem strādās un tehniski apkalpos WILL SENSORS.

Ielūdzam Jūs apmeklēt nu jau jaunās krāsās un zīmolā EPIC Sensors mājas lapu.
Noteikti aplūkojiet mūsu šī gada populārāko produktu – IOT_Key. Prieks, ka Latvijā ir vieni no inovatīvākajiem uzņēmumu vadītājiem – ar augstu interesi ražošanas procesu izpētē un uzlabošanā.

Banner Engineering jaunās sērijas Q5X distances lāzera sensors

1547246804011

 

 

 

 

 

 

Banner Engineering laidis klajā jaunu distances lāzeru sensoru sēriju – Q5X. Līdzīgi kā līdz šim, sevi lieliski pierādījušie Q4X un LTF sērijas lāzera distances sensori, arī Q5X paredzēts objektu detektēšanai apstākļos, kur distance un kontrasts spēlē nozīmīgu lomu. Lielas jaudas lāzers ļauj sensoram droši noteikt tumšākos objektus (<6% atstarojošus melnus mērķus) visos attālumos no 9,5cm līdz 2m. Turklāt Q5X izcili detektē melnus objektus pret melnu fonu un pret spīdīgu metāla fonu, caurspīdīgus un atstarojošus objektus, daudzkrāsainus iepakojumus u.c.

Q5X aprīkots ar divām tranzistora (PNP/NPN) izejām, papildus tam, viena izeja aprīkota ar IO-Link. Tas nozīmē, ka līdz šim izmantotie režīmi ‘Two-point static teach’, ‘Dynamic tech’, ‘Foreground suppresion’, ‘Background suppresion’ un ‘Dual mode’ var tikt ieprogrammēti katram kanālam atvevišķi, kas savukārt sniedz plašas šī sensora izmantošanas iespējas.

Vairāk informācjas par jauno Q5X sēriju meklējiet šeit, vai jautājiet zinošajiem Will Sensors speciālistiem.

Mūsu darba laiks svētkos

Laicīgi izziņojam arī mūsu uzņēmuma svētku svinēšanas laikus!
21.12. līdz pl. 15:00
24.12.- 01.01. brīvs
ar 02.01. sākam jaunu darba cēlienu

Pa svētkiem paši mazliet pastrādāsim, lai jaunajā gadā būtu daži uzlabojumi .. Bet tagad lai domas rosās tikai ap svētkiem!!!

UWT Līmeņa mērīšana un detektēšana šķidrumiem un birstošiem materiāliem

Screenshot_23

 

 

 

 

Ar vairāk kā 1 000 000 reāliem pielietojumiem birstošām vielām, UWT šogad ir nolēmis spert nākošo soli un ražot līmeņa mērītājus un slēdžus šķidrumiem. Izmantotā kapacitīvā un mikroviļņu tehnoloģija, kā arī vairāk kā 40 gadu pieredze ir ļāvusi izstrādāt unikālus risinājums procesu automatizācijai. Produktu pārskats atrodams ŠEIT

Lasīt vairāk »

Izmēģiniet 1 mēnesi 1 sensoru bez maksas

Kārtējais solis IOT sensoru pasaulē. Piedāvā savam uzņēmumam izmēģināt bez jebkādiem ieguldījumiem 1 mēnesi – 1 sensoru ar IOT portāla pieslēgumu!

Piesakies Will_iot facebook lapā nospiežot pogu Rezervēt tagad.

 

Izmēģinājuma komplekts sastāv no AMB-1 temperatūras un mitruma sensora (uz baterijām, līdz 5gadi) un kontu IOT portālā.

AMB_1

LTC_IOT

TSL Escha – sabiedriskajam transportam

Vairāk kā 25 gadus TSL Escha (Vācija) ražo dažādas pogas, LED un skaņas apziņošanas ierīces sabiedriskajiem transportlīdzekļiem un sabiedriskajām vietām. TSL Escha ir galvenais partneris Deutsche Bahn, kā arī ražotājs ir sertificējis visus savus produktus atbilstoši specifiskajām nozares prasībām.
Attīstoties transporta sistēmai Latvijā, kā arī mūsu kaimiņzemēs, SIA WILL Sensors ir kļuvis par oficiālo TSL Escha pārstāvi Baltijā.

ck-taster-serie

 

 

 

 

 

 

TSL Escha produkti ir unikāli ar to, ka katra produkta partija var būt mazāka par 10gab., bet tāpat tā būs speciāli izstrādāta un izgatavota pēc klienta pasūtījuma, salīdzinoši īsā laika posmā.
Lai arī produkti ir piemēroti un sertificēti tieši transporta industrijai, tie ir izmantojami gan noliktavās, gan ražotnēs dažādu displeju un informāciju zīmju vietās.

Vairāk skat.  TSL Escha mājas lapā vai rakstiet un mēs sagatavosim Jums nepieciešamo informāciju.