← Atpakaļ

Kamēr mums Tech Industry 2019, tikmēr pasaules mēroga izstāde SPS 2019

lp-sps-content-slider-06

Pateicamies visiem TechIndustry 2019 izstādes apmeklētājiem par ieinteresētību un plašo jautājumu klāstu. WILL Sensors darbs ir piedāvāt jaunākās un efektīvākās sensoru tehnoloģijas no ražotājiem, kas nosaka tendences nozarē.
Paralēli mūsu Latvijas izstādei, Vācijā norisinājās ikgadējā nozares izstāde SPS 2019 ar moto Smart Production Solutions. Vēlamies Jums sniegt ieskatu mūsu pārstāvēto ražotāju piedāvātajos risinājumos, ar kuriem var realizēt vienkāršākus un sarežģītākus ražošanas efektivitātes pasākumus. Šogad iespaidīgi jaunumi no mūsu partnera HANS TURCK GmbH. (Vācija) :

1. Gudrie sensori – iekārtā nomainot sensorus uz “gurdajiem”, ieguvumi ir gan ļoti precīza sensora darbība, dažādu defektu novēršana ar sensora “pieprogrammēšanu”, kā arī daudzkārt samazināta rezerves daļu noliktava, jo lielu daļu sensoru var aizstāt ar vienu “gudro sensoru”.

2. Decentralizēta automatizācija – HANS TURCK lauka kontrolieri ir piemēroti uzstādīšanai bez papildus sadalēm vai elektribas kastēm. IP67 korpusa I/O, PLC un HMI ļauj bez lielām izmaksām izvietot un pievienot ieejas/izejas/komunikācijas signālus pa visu ražotni. Tas nozīmē, ka ražotne kļūst ļoti fleksibla, tā ir modulāra – iekārtas var pieslēgt, atslēgt, utml.

3. Sensori mākonī – ikviens tehnoloģiju ražotājs un arī mēs izprotam, cik grūti ir sekot jaunajām iespējām, īpaši to ieviešanai un ilgstpējai. Tāpēc mēs – tehnoloģiju cilvēki strādājam, lai Jums būtu redzams nevis “detaļas”, bet rezultāts  – pilna kontrole pār procesiem, integrācija Jūsu sistēmās, vienkārša atskaišu iegūšana par katru ražošanas procesa soli.

 

 

 

← Atpakaļ