KAS MĒS ESAM?

SIA WILL SENSORS ir Latvijas uzņēmums. Kopš 2009.gada uzņēmums izstrādā, konsultē un komplektē industriālos sensorus un iekārtas tehnoloģisko procesu automatizēšanai – bezoperatora kontrolei, pārraudzībai, mērīšanai un attālinātai vadībai.

Sekojot industrijas tendencēm, esam izstrādājuši mūsu tirgum piemērotu IIOT (industriālais lietu internets) nomas risinājumu.

Aprīkojam, modernizējam mobilo darba tehniku un mobilās iekārtas.

Kopā ar partneriem nodrošinām mūsdienīgus RFID risinājumus bezkļūdu darba procesam.

Kvalitatīvam iekārtu darbam nodrošinām rūpniecisko un signalizēšanas LED apgaismojumu.

 

KĀPĒC MĒS?

Mūsu komandā kopā darbojas sensoru un iekārtu, programmēšanas un automatizācijas jomas speciālisti. Par saviem komandas biedriem saucam arī ražotāju HANS TURCK (DE), BANNER Engineering (USA), MTS Sensors (DE/USA), LAPP Automation (FI), BD Sensors (CZ) un vēl citus pasaules līmeņa ražotāju pārstāvjus.

Mūsu piedāvājums tiek izstrādāts pārdomāti un orientēts uz rezultātu – vai tas ir viens sensors vai kompleksa vadības sistēma, mēs iedziļināmies tehniskajā uzdevumā un sniedzam individuālu risinājumu.

Nodrošinām pilnu piegādes un apkalpošanas procesu – no uzdevuma izpētes līdz rezultāta sasniegšanai.

Mūsu vērtības ir mūsu prasīgie klienti, zinātkārie darbinieki un tehnoloģiju partneri.

 

KO ESAM PAVEIKUŠI?

Šodien esam uzticami partneri vairāk kā 1200 klientiem, no kuriem liela daļa ir iekārtu servisa, montāžas, projektēšanas kompānijas.

Gada laikā dažādos tehnoloģiskajos procesos integrēti turpat 15000 sensori.

Esam ieviesuši un turpinām attīstīt IIOT risinājumus ar LoRaWAN, NB-IOT, Bluetooth, LTE tehnoloģijām Latvijas uzņēmumos: uzglabāšanai noliktavās, pazemes procesu monitoringam laukā/mežā, monitoringam silosos.

Investējam produktos, zināšanās un attīstībā, lai palīdzētu uzņēmumiem pielietot tehnoloģijas ne tikai paša procesa, bet arī darbinieku resursu, ražības un kopējā tēla uzlabošanai.

Paši sava uzņēmuma ietvaros esam ieviesuši jaunās tehnoloģijas un digitalizējamies, kas ļauj mums efektīvi pārraudzīt un kontrolēt projektus, pasūtījumus, kā arī darbu kvalitāti un noturēt augstu ražību.