WILL Sensors galvenais darbības virziens ir industriālie sensori un risinājumi. Mēs esam pārliecināti – tikai ar rūpīgi piemeklētu sensoru var nodrošināt precīzu kontroli un procesa monitoringu.
Kopš 2009.gada veiksmīgi strādājam Latvijas tirgū. Gada laikā Latvijas uzņēmējiem piegādājam vairāk kā 12 000 industriālos sensorus – sākot no gala slēdžiem līdz multifunkcionālām sensoru sistēmām.

Mūsu produktu piedāvājums regulāri tiek uzlabots ar ātrākiem, precīzākiem un vienkāršāk izmantojamiem risinājumiem.
Īpaši mūsu produktu klāstā jāizceļ industriālie viedie sensori (SMART, IIOT sensors), kurus pieslēdzot viedierīcei vai datoram, var konfigurēt ļoti plašā parametru diapazonā – izejas veids, laika aizkave, darba diapazons, trauksmes sliekšņi, utml., kā arī nolasīt datus reālā laikā. Šādu sensoru platformas (ARGEE) ļauj veikt mazo loģisko kontrolieru funkcijas, kompaktā IP67 versijā.

Lai nodrošinātu pilna servisa pakalpojumus, mēs cieši sadarbojamies ar partneriem:

  •  mūsu labākie partneri ir Latvijas uzņēmumi, kas izstrādā, ievieš, programmē un apkalpo tehnoloģiskās līnijas – vienmēr gatavi apgūt jauno, strādāt ar nestandarta risinājumiem;
  •  mūsu svarīgākie partneri ir oficiālie piegādātāji, kas labprāt dalās ar pieredzi, zināšanām un jaunajām tehnoloģijām – varat būt droši, ka Latvijā ir pieejami pēdējie industrijas jaunumi sensoru jomā;
  •  veiksmīgi sadarbojamies ar dažādiem sensoru ražotāju pārstāvjiem, pārzinām arī šo produktu funkcijas, lai risinājums būtu pilnīgs.

Cik iespējams, nodrošinām sensoru izmēģinājumus un testus reālos darba apstākļos – tāpēc labprāt gaidām izaicinošus pieprasījumus un jaunus uzdevumus.

 

_K2A3045