← Atpakaļ

PICK-TO-LIGHT sistēmas

1553268617200

Ikdienā mums visapkārt ir dažādi vizuāli un skaņas signāli, lai pievērstu uzmanību un prasītu atbilstošu rīcību. Tehnoloģiskajos procesos ļoti plaši izmanto vizuālos simbolus kā risinājumus, lai nepārprotami informētu par procesa statusu. Blakus ierastajiem gaismas un sirēnu torņiem ir izstrādātas gatavas, gudras sistēmas, kā piemēram PICK-TO-LIGHT.

Sistēma ir paredzēta roku darba ātrakai organizēšanai – sakārtošanai, šķirošanai, ievietošanai un montāžai. Papīra vietā tiek izmantoti gaismas un skaņas signāli, digitālie cipari un pogas.

Izmantoti it kā ierastie sensori un pogas, bet tie ir kombinēti ar labi pārredzamām gaismas un ciparu indikācijām: tie kalpo ne tikai kā skaitītājs, detektors vai poga, bet arī veic statusa attēlošanas funkciju, kas ļauj ātri un precīzi veikt nākamo darba soli.

PICK-TO-LIGHT sistēmas ir lieliskas roku darbā – iepakošanā, lai secīgi, neizlaižot nevienu detaļu, ātri un bez kļūdām veiktu darbu. Piem., sarkana gaisma brīdina par kļūdaini paņemtu detaļu, bet vēl cita krāsa var informēt par to, ka materiāls beigsies. Tai pat laikā tiek uzskaitīts, cik dienas laikā materiāls un darba stundas ir patērētas. Ir indikācijas, kas attēlo procesa paveikto laiku.

PICK-TO-LIGHT ir nelielu noliktavu efektivitātes pamatā: jau no attāluma ir saredzams, kurā plauktā ir pieejams konkrētais materiāls. Tas ievērojami paātrina laiku, kurā produkts tiek izņemts vai ievietots noliktavā. Tāpat arī gaismas tiek izmantotas produkta plūsmas izsekošanā, kur darbinieki ar pogu palīdzību apstiprina paņemto paku un otrs darbinieks jau redz, ka tiek dota zaļā gaisma viņa rīcība. Salīdzinot ar papīru pārnešanu un atzīmēšanu, šis ir ļoti efektīvs un nedārgs risinājums.

Visi sistēmas statusi un notikumi automātiski reģistrējas un ir pieejamas gatavas atskaites. PICK-TO-LIGHT speciālists = BANNER ENGINEERING

← Atpakaļ