CleverLevel kontrolē putas

Procesos, kur rodas putas – alus darīšanas, piena pārstrādes un dažādu citu pārtikas produktu ražošanā – ir būtiski noteikt tieši putu līmeni, vai otrādi – noteikt vielas līmeni, neņemot vērā putas.
Lielisks risinājums ir Clever Level līmeņa sensori. Tie ir nedaudz gudrāki kā populārie vibrodakšu sensori, jo CleverLevel piemērojams konkrētai darba videi – tas ir “iemācāms” uz vielu vai uz putām. Nomērot vielas blīvumu un vadītspēju, CleverLevel spēj atpazīt pat ļoti minimālu vielu atšķirību.
LBFS_animacija

 

 

 

 

 

 

Vizuāls ieskats sensoru darbībā šeit.

Cilindra, apaļa objekta diametra mērīšana

Viens sensors Baumer PosConOXC7 – precīzi, ērti, uzticami izmērīs pozīciju, diametru, defektu apaļam objektam

Baumer_cylinder1 Baumer_diameter_cylinder

 

 

Daudzkrāsu, tumša, bezformīga objekta detektēšana

Banner Engineering’s VS8 Miniature Photoelectric Sensor with blue LED is a unique problem-solver. The blue LED works well with low-reflectivity objects and multicolored packaging by creating more contrast for stable sensing. The VS8’s small spot size minimizes the effects of color transitions as the package passes by the sensor. The blue LED with small spot size alleviated the chattering output and sensing problems and created a more reliable system for the customer.

Small sensors with shorter sensing ranges are ideal as more machine builders compress mechanical features into tight spaces. The VS8 is miniature in size, measuring just 21 mm x 14 mm x 8 mm, but remains a high-quality, versatile sensor that does not compromise performance in crowded working spaces with limited mounting options. The brackets are adjustable up to 15 degrees in either direction for ease-of-use and flexibility. The VS8 is CE, UL, and ECOLAB certified and rated to IP67. Setup is easy with remote teach and push buttons with lock-out functionality and background suppression to ignore anything beyond the target, such as a conveyor belt.

Banner_blue

Detektēt caurspīdīgas pudeles

Uzdevums: noteikt, uzskaitīt caurpīdīgas plastikāta vai stikla pudeles;
Izaicinājums: dažāda izmēra un formas caurspīdīgas pudeles, sensora izturība apstākļos, kad iekārta tiek mazgāta zem spiediena;
Risinājums: Q4X caurspīdīgu objektu sensors;
Priekšrocības: sensors mēra attālumu un gaismas intensitāti, lai precīzi atpazītu caurpīdīgu objektu. IP69K nerūsošā tērauda korpuss un akrila lēca aizsargā elektroniku no mazgāšanas līdzekļiem un mitruma.

Q4X_clear

Jaunās paaudzes IP68, IP69K pogas

Banner jaunās paaudzes LED izgaismotās spiedpogas K30, K50 un K70 Gen 2 un S22 (22mm daudzkrāsu pogas) atbilst IP67, IP69K un ECOLAB, FDA novērtējumam, piemērotas mazgāšanai zem spiediena; ķimikāliju izturīgs materiāls.
Ergonomisks dizains, nav nepieciešams papildus fizisks spiediens pogas aktivizēšanai – tas darbojas ar pieskārienu, nenogurdinot rokas muskuļus.
Dažādi algoritmi ļauj pogu aktivizēt ar cimdiem vai pirkstu, ar pilnu delnu vai citādāk, neraģējot uz ūdeni, netīrumiem, utml. apkārtējās vides ietekmi.

K50Gen2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UWT līmeņa kontroles risinājumu biblotēka

Līmeņa kontroles eksperts ir radījis datubāzi, kura atvieglo risinājumu meklēšanu. Šī ir reālu, strādājošu senoru atsauce no gala lietotājiem visā pasaule. Meklētājā iespējami dažādi filtri, lai ērtāk un precīzāk varētu atrast savu risinājumu.

filtri

 

Lasīt vairāk »

Temperatūras kontrole

Tuvojoties aukstajam laikam, WILL SENSORS iesaka laicīgi parūpēties par precīzu temperatūras kontroli vai arī atjaunot un uzlabot esošo sistēmu. Šim uzdevumam jums būs nepieciešams temperatūras sensors un kontrolieris ar displeju.

ktipr_r38

Lasīt vairāk »

Līmeņa signalizātori un vizualizācija graudaugiem

Tuvojoties ražas novākšanas periodam, palielinās nepieciešamība nodrošināt teicamu iekārtu darbību un avārijas līmeņu slēdžu ieviešanu rūpnīcās un elevātoros, lai varētu koncentrēt uzmanību tikai uz kravu pieņemšanu un graudaugu uzglabāšanu.

Ražotājs UWT GmbH- eksperts birstošu vielu detektēšanā, piedāvā līmeņa slēdžus un mērītājus visām graudaugu kultūrām. Lielisks palīgs sensoru izvēlē ir UWT 40.gadu pieredze un tūkstošiem reālu piemēru no rūpnīcām!

Grain-1

Lasīt vairāk »

EZ-LIGHT skārienjūtīgas pogas IP69K

Ērti un droši nospiest pogu ar jebkura materiāla cimdiem, tie var būt slapji, putekļaini, eļļaini, u.tml., piemērotas lielām un mazām darba rokām. Tās ir LED EZ-LIGHT pogas ar indikāciju, kas ir drošas darbam mitrā vidē, izturīgas pret dažādām ķimikālijām un mazgāšanu.

EZ-LIGHT pogas ir piemērotas ilgstošai darbībai:

Lasīt vairāk »

Temperatūras mērīšana ekstrēmos apstākļos

SKS Sensors piedāvā plašā klāstā dažādus temperatūras sensorus ekstrēmiem apstākļiem. Zemāk redzamajos video daži piemēri:

  • Augstas temperatūras risinājumi ar garantētu stabilitāti.
  • Sensori ļoti zemām temperatūrām ar augstu precizitāti.
  • Kā arī sensori, kas atbilst higiēnas prasībām un piemēroti visiem tīrīšanas procesiem.

 

Lasīt vairāk »