← Atpakaļ

Stabilas un izturīgas LED gaismas lentas

Banner Engineering ar sēriju WLS27 piedāvā izturīgus apgaismojuma risinājumus ekstrēmos apstākļos. WLS27 LED gaismas lentas ir triecienizturīgas, UV- stabilas, ar polikarbonāta apvalku. WLS27 ir ideāli piemērotas iekārtu un darba vietu apgaismojumam, skarbiem apstākļiem gan iekštelpās, gan lietošanai āra gaisā. Pateicoties WLS27 kompaktajam dizainam tās ir viegli uzstādīt arī šaurās vietās.

Turck1316

LED lentu higiēniskais dizains atbilst arī augstajām prasībām lietošanai pārtikas industrijā, tāpat kā iekārtu, darba galdu un smagās tehnikas aprīkojumā.

WLS27 LED gaismas ir izturīgas pret augsta spiediena, augstas temperatūras ūdeni, šķidinātājiem, eļļām un dažāda veida ķimikālijām. Tās ir pieejamas IP67 un IP69K dizainā. Iekšējā temperatūras regulēšanas sistēma aizsargā ierīci ekstrēmos apstākļos, lai nodrošinātu gaismas nepārkaršanu.

WLS27 sērijai ir pieejami astoņi dažādi garumi no 145mm līdz 1130mm un dažādas krāsu apgaismojuma iespējas, kā viena, divas, spilgtuma regulēšana utml. Krāsu opcijas arī ir dažādas, auksti balta, silti balta, sarkana, zaļa, zila un dzeltena. Elastīgās montāžas iespējas ļauj izmantot šīs LED lentas vietās, kur citas gaismas varētu nederēt.

Papildus informācija šeit:

← Atpakaļ