← Atpakaļ

Universālie LED gaismas indikatori

Jaunā Banner Engineering K30L2 un K50L2 sērija piedāvā universālos LED gaismas indikatorus, kas vienā indikatorā ietver septiņas dažādas krāsas.

k50L2

 

 

 

K30L2 and K50L2 indikatori izmanto RGB LED tehnoloģiju lai iegūtu septiņas krāsas izmantojot trīs ieejas signālus. Iespējamās krāsas: sarkana, zaļa, zila, dzeltena, balta, purpura un ciāna. Universālie LED indikatori ļauj ar vienu modeli aizstāt vairākas atseviškas vienības, tādējādi ļaujot samazināt noliktavas krājumus un vienkāršojot pasūtīšanu.

K30L2 and K50L2 sērijas indikatori ir izstrādāti tā, lai nodrošinātu skaidru un nepārprotamu statusa rādījumu. K50L2 sērījas indikatori pieejami arī ar iestrādātu skaņas signālu.

Augsta IP klase (IP66, IP67 un IP69K) un izturīgs polikarbonāta korpuss nodrošina izturību pret mehāniskiem triecieniem un aizsardzību pret mazgāšanu ar augsta spiediena strūklu. Atsevišķi modeļi ir piemēroti lietošanai pārtikas un dzērienu ražošanā.

K50L2 indikatori ir pieejami arī ar IO-Link interfeisu, kas ļauj pilnībā kontrolēt krāsu toņus, mirgošanu, aptumšošanu un uzlabotas animācijas, piemēram, rotāciju, 2 krāsu indikāciju, divu krāsu rotāciju un divu krāsu mirgošanu.

 

Ražotāja produktu līnija šeit

 

← Atpakaļ